Småkakor

Pop Up-kort - Höstbukett

Art.no 18834

Mota bort regn och rusk med en vacker höstbukett! Bästa sättet att önska någon en riktigt fin höst är såklart med 3D-kort i höstens färger där en blomsterfylld pumpa poppar upp när mottagaren öppnar kortet. Levereras med kuvert.

Lågt lager

  • Denna produkt går att få inslagen

Du kanske också behöver

Hitta inslagning HÄR

Papper, etiketter, snöre, washitejp - allt du behöver för fina presenter hittar du här

>

Produktbeskrivning

Höststormar, kyla och rusk – nä, bättre att fokusera på något trevligare när sommaren slår om till höst! Med ett roligt pop up-kort är det lätt att önska någon du gillar en riktigt fin höst – för visst ger 3D-motivet med sin orangea pumpa och blomsterbukett i varma höstfärger betydligt bättre höstvibbar än regn och rusk?!

Våra Pop Up-kort levereras med kuvert och kräver ingen montering. Motivet fälls ihop så att kortet är platt när det är stängt, och när kortet öppnas så poppar 3D-motivet fram som en rolig överraskning för mottagaren. Skriv en personlig hälsning runt motivet, och uppvakta någon du gillar med ett kort som är allt annat än tråkigt!

Det finns såklart ett 3D-kort för varje tillfälle – oavsett om det är en färgsprakande födelsedag, ett romantiskt bröllop, en ny liten bebis eller världens bästa pappa som ska firas. Spana in alla våra Pop Up-hälsningar!

Fakta om Pop Up-kort - Höstbukett

  • Önska någon en riktigt fin höst med ett färgsprakande pop up-kort där en blomsterfylld pumpa poppar upp när mottagaren öppnar kortet!
  • Roligt 3D-kort med ett motiv som poppar upp när kortet öppnas, och viks ihop platt när kortet stängs
  • Ingen montering krävs
  • Plats att skriva en hälsning på ytan runt motivet
  • Levereras med kuvert
  • Mått, hopvikt: 15 x 15 cm
  • Mått, utvecklat: 30 x 15 cm, motivet är 12 cm högt
  • Material: papp
Fri frakt, wow
Fri frakt vid köp över 499:-

Blixtsnabb klimatkompenserad leverans

gåva
One stop gift shop

Skickar till mottagaren, slår in och skickar kort, vi löser allt

Kundvillkor
90 dagars öppet köp

och 2 års garanti på alla varor

klappande händer

Vad våra kompisar (ni), säger om Coolstuff

4,6 av 5 stjärnor
1998 betyg
Jenny C
Verifierad kund

Toppen! Otroligt snabb leverans och fina varor. 

Anette E
Verifierad kund

Snabb leverans

Anders J
Verifierad kund

Enkelt att beställa och betala. Snabb leverans. Stort utbud.

Mathilda K
Verifierad kund

Snabb och bra leverans. Bra varor!

Jenny S
Verifierad kund

Snabb servis, bra reklam och bra produkter. Väldigt nöjd.

Pia L
Verifierad kund

Mycket finn och snabb leverans 

Maritza K
Verifierad kund

Är jättenöjd. Inga problem med att beställa och varan som jag beställde kom fort👍

Claudio F
Verifierad kund

Mycket bra.  

Ulrica K
Verifierad kund

Toppen fina glas att ge bort, köpt tidigare och är mycket nöjd med glas samt leveransen. 

Karl O
Verifierad kund

Snabb leverans! Allt toppen!!

Stand with Ukraine Hashtag