
Vi säljer inte den här varan längre, men ta en titt i de här kategorierna:
Om du plötsligt känner hur marken skakar och ett högt urtidsvrål kommer från trädgården så kan det bara betyda en sak: dinosaurierna är tillbaka! Tack och lov i form av ett badland – vem hade kunnat ana att t-rex bjussar på roligt poolhäng hela sommaren?!
Många kanske tror att dinosaurier var buffliga och osmidiga varelser men att bjuda in dem till detta färgglada badland visade sig vara en riktig fullträff! Dessa söta nutida kompisar utgör ett superhärligt gäng som låter dig kasta bollar, ringar och till och med sprutar vatten för härlig svalka i sommarhettan – allt för att göra ditt sommarlov till det roligaste någonsin!
Precis så som vi tänker att världen såg ut när det begav sig så är detta roliga vattenland utsmyckat med gulliga dinosaurier (i lite mer behändig storlek än sina förfäder), vajande palmer, vattenfall och roliga aktiviteter som underhåller i sommarvärmen! Swisha i superfart ner för rutschkanan och svalka dig i badlandets härliga vattenfall, kasta bollar och pricka ringar – det blir aldrig tråkigt när urtidsdjuren är i farten.
Två av de medföljande dinosaurierna är uppblåsbara och fristående och kan placeras var som helst i trädgården, att pricka bollarna och ringarna blir då ännu klurigare och skojigare. En av de söta urtidsdjuren kan kopplas på trädgårdsslangen och den sprutar då vatten så badlandet blir ännu bättre. Vänta dig den roligaste sommaren sedan jorden skapades!
Maxa sommaren med alla våra vattenleksaker!
Blixtsnabb klimatkompenserad leverans
Skickar till mottagaren, slår in och skickar kort, vi löser allt
och 2 års garanti på alla varor